לימודי פוטושופ אונליין אוסף שיעורים חינם ודוגמאות

רוצים ללמוד את תוכנת הפוטושופ ולא יודעים מאיפה להתחיל? מעוניינים לקבל דוגמאות וטכניקות על תוכנת הפוטושופ? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורים חינם על יכולתה תוכנת פוטושופ שכוללים אפקטים מדהימים על טקסטים ועוד. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שיודע קצת פוטושופ או לכאלה שלא יודעים בכלל ורוצים לקבל מידע ואינפורמציה איך אפשר ללמוד את תוכנת הפוטושופ בצורה פרטית ואישית אונליין.

יכולות תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וגרפיקאים שבאמצעות התוכנה מבצעים מניפולציות גרפיות על תמונות. פוטושופ אלופה בהכנת מניפולציות על תמונות וכל תמונה סתמית או משעממת יכולה להיות מדהימה על-ידי שימוש באפקטים נכונים בתוכנה. אין ספק שידיעת תוכנת פוטושופ בלבד לא תאפשר לכם להיות מעצבים מקצועיים אלא על ידי שימוש בחוקי העיצוב הגרפי בשילוב פקודות בתוכנת הפוטושופ. ככל שאתם יודעים את התוכנה יותר תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בתוכנה שחברת אדובי מאפשרת.

שימוש בחוקי עיצוב גרפי תוך יישום קומפוזיציה וקונספט נכון מאפשר למעצבים להגיע למקומות מאוד גבוהים. זה לא משנה אם אתם צריכים לדעת את תוכנת הפוטושופ לצילום או לעיצוב גרפי בסופו של דבר כולם לומדים את אותו הדבר רק שכל אחד לוקח את התוכנה לכיוון שונה.

לימודי פוטושופ אונליין מהבית עם מורים פרטיים

במסגרת לימודי פוטושופ תקבלו שיעורי בית ותרגילים עיצוביים כדי להטמיע את התוכנה ברמה גבוהה. תוכלו לראות בשיעורים המצורפים בעמוד זה איך מעצבים גרפיים מבצעים מניפולציות ועיצובים על תמונות על ידי שימוש בפקודות מאוד בסיסיות. פוטושופ זה שפה לכל דבר ככל שיודעים את כל המהלכים בצורה טובה אפשר להכין עיצוב או מתכון לכל מטרה.

פוטושופ ועיצוב גרפי

פוטושופ שימושית מאוד בעולם הפרסום ונוכל לראות אינספור מודעות שיווקיות ברשתות החברתיות כגון פייסבוק ואינסטגרם. כדי לעצב גרפיקה פרסומית צריכים לקחת בחשבון את חוקי העיצוב הגרפי ולהשתמש בצבעים הנכונים כדי להעביר את המסר בצורה הנכונה לקהל היעד שלכם. בשיעורים המצורפים אפשר לראות את החשיבה המרחבית על ידי עיצובים על כיתוב או הכנסה של תמונה לתוך טקסט. צלמים משתמשים בתוכנה באופן קבוע לתיקון ועריכת תמונות לאחר צילום. פוטושופ משרתת קהלי יעד רבים אחרים החל ממעצבי אופנה ועד מעצבי פנים לשימוש של הדמיות דיגיטליות.

קורס פוטושופ אונליין באינטרנט איך זה עובד

לימודי קורס פוטושופ אונליין מתבצעים דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת הפוטושופ שנמצאת אצלכם במחשב. תוכלו לראות בקישור הבא https://onlinegraphic.co.il/ אינספור דוגמאות של סטודנטים שבחרו ללמוד את התוכנה הזאת מהבית אונליין בצורה פרטית ואישית עם מורים לגרפיקה אחד על אחד. למידה אישית של תוכנה כה גדולה מאפשרת למורה האישי שלכם לתת לכם את כל תשומת הלב ולהסביר לכם מהלך אחרי מהלך בצורה מקצועית ביותר.

לתרגל את תוכנת הפוטושופ

לכל אורך השיעורים אתם מקבלים תרגילים ומטלות גרפיות כדי לחזור על התוכנה ולפתח את היצירתיות הגרפית.  פוטושופ כמו כל שפה אחרת ככל שמתרגלים אותה  יותר אפשר להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות. בקטגוריה הבאה צירפנו לכם אינספור כתבות מהעולם הפוטושופ ומדריכים חינם להכנת גרפיקה באמצעות photoshop. במדריכים הבאים תוכלו לראות את החשיבה היצירתית של מעצבים גרפיים וגרפיקאים בעת שימוש התוכנה. ככל שיש לכם יותר כלים לעבודה תוכלו לבצע מתכונים אישיים להכנת פרסומות במדיות החברתיות ועוד.

כתבות על עולם הפוטושופ ומדריכים חינם אונליין

  1. מדריך פוטושופ אונליין עבודה במסכה ליצירת אפקטים על טקסטים למתקדמים
  2. מדריך פוטושופ חלקים שחור לבן על תמונה עם הצללה
  3. מדריך פוטושופ – איך עשו את הלוגו של נטפליקס
  4. מדריך פוטושופ טקסט תמונת תחריט מוזהב עיצוב תמונות אפקטים עיצוב גרפי