קורס עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש ux design

ללמוד את מקצועות העתיד – תחום הדיגיטל 2021  דופק לכולם בדלת הכל עובר אונליין יותר מהר ממה שחשבנו, תחום הדיגיטל הפך בתקופה האחרונה ובמיוחד בתקופת הקורונה לאחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם התעסוקה, היום הכל קורה בלחיצת כפתור פשוטה, אנשים יכולים לעבור מאתר לאפליקציה (מעסק לאינדקס) והכל קורה יותר מידי מהר, בלחיצת כפתור אנשים נכנסים ומקבלים מידע מאתר, מבקרים בו ורואים את המידע, ואם הוא לא מתאים להם הם ממשיכים בחיפושים מיד עוברים לאתר הבא, לכן כל אחד כבר יודע מזמן שאתרי אינטרנט מעוצבים ברמה גבוה הוא הדבר היחידי שיעשה את העבודה לבעלי העסקים מול המפתח להצלחה, מכאן כי עיצוב אתרים הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בעולם האינטרנט. זאת בשל העובדה כי כיום רוב הקהל  צורך את המידע  כמו גם שירותים חיונים באמצעים דיגיטליים, לעומת המסורתיים.

עבודה בעיצוב אפליקציות או גרפיקה

מחפשים עבודה בעיצוב אפליקציות או גרפיקה? רוצים לעבוד בעסקי הייטק ולא יודעים איך מתחילים?   במיוחד בשבילכם מידע ושיעורי יוטיוב מדהימים בקבוצת פייסבוק אדירה שדרכה תוכלו למצוא עבודות בשיווק ופרסום עסקים. בקבוצת פייסבוק זה תוכלו לראות אינספור עבודות בתחומים שונים ולהבין מה צריך לעשות כדי להתחיל לעבוד במקצוע זה. קבוצת פייסבוק שייכת למעצבים גרפיים מתחילים שמקבלים עבודות באופן שוטף כאלו שסיימו לימודים לא מזמן ורוצים  לעבוד בשוק המבוקש  ביותר בישראל. גם אם אתם עצמאים ורוצים למצוא עבודה כפרילנסרים מהבית בהחלט תמצאו ברשת החברתית  מקור מידע למציאת עבודה ואפיק כלכלי מדהים.

קורס עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש ux design

כל אחד שצריך היום לבנות אתר תדמיתי או שיווקי, עוד לפני התכנים שיופיעו בו, רוצה לדעת איך הוא יראה מבחינת המסר השיווקי ועד כמה הוא יהיה נוח לגולש. עולם העיצוב הגרפי הינו תחום עשיר ומציע קשת רחבה של כלים לבניית אתרים ולגרום לחווית משתמש נכונה , תוכנות גרפיות הם הכלים המעשיים לביצוע פרוייקטים כאלו . כיום יש למעצבים גרפים אינספור מקומות רבים לעומת העבר לעבוד לאחר סיום הלימודים. הביקוש בשוק הפרסום  רחב יותר  כי יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום ההסבה המקצועית לעיצוב גרפי, המעצבים עסוקים בקידום ויצירת יחסי ציבור לעסקים דרך פרסומות ובאנרים שיווקיים שרצות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

מעצבים מתחילים ללא ניסיון היו הולכים אך ורק לעבוד בענף ההדפסה

אם בעבר  מעצבים מתחילים ללא ניסיון היו הולכים אך ורק לעבוד בענף ההדפסה המפורסם כיום עקב התפתחות האינטרנט בצורה אדירה למעצבים גרפיים לנישה ספציפית לדיגיטל כי יש יותר אפשרויות ליצירת תקשורת עסקית וקשר ללקוחות ומעסיקים שאך ורק פרסומות ובאנרים באינטרנט יעשו את העבודה. בוגרי לימודי עיצוב גרפי לרוב מתחילים לעבוד ישירות לאחר סיום ההסבה המקצועית.

קורס עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש ux design

קבלת המידע עברה נחרצות לרשת ולאונליין שרוצים לחפש מידע , כבר מזמן לא מבקשים המלצות של פה ואוזן, אם בעבר בשביל למצוא בעל מקצוע, היינו מבקשים המלצות מחברים או מתחילים לחפש בעיתונים, היום אנחנו פשוט מטעינים מילות חיפוש ואת מה שאנחנו מחפשים באחד ממנועי החיפוש ובתוך שניות בודדות רואים רשימה ארוכה של אנשי מקצוע בתחום.

תיק העבודות בחווית משתמש ועיצוב גרפי הוא הדבר הנחוץ שצריך כדי להצליח בשוק העבודה

המכללה צריכה להפנים אתכם יחד שתיק העבודות הוא כל מה שצריך כדי להצליח בשוק העבודה ותביא אתכם להבנה יסודית של עולם העיצוב הגרפי. כיום תעודות  או תארים בעיצוב גרפי לא פותחים דלתות לאף אחד בתחום זה. חברות בניית אתרים שעוסקות בתחום השיווק ורוצות להגביר את מערך המכירות של הלקוחות רוצים לראות   מה אתם יודעים ואיך אתם מעבירים את המידע ולא תעודות. ככל שתיק הדוגמאות מדבר על רלוונטיות מול מה שקורה כיום בעולם הפרסום באונליין תוכלו להתקבל ולעבוד כבר לאחר מספר דוגמאות שתראו שאתם יודעים. תיק עבודות נחשב לדבר היחיד שיכול להעיד בוודאות שאתם מעצבים גרפיים רציניים.

הדור הבא בשנים הבאות כבר יעשה את כל השימוש אך ורק ברשת האינטרנט

הדור הבא בשנים הבאות כבר יעשה את כל השימוש אך ורק ברשת האינטרנט אפילו יותר ממה שאנו מבצעים כבר היום, המסקנה ברורה, חיפושים רבים יביאו לכך שיותר עסקים יבטאו את החשיפה השיווקית וירצו לבנות אתרי תדמית,  תיק עבודות איכותי של מעצב גרפי לדוגמה יהיה רציני ומושקע אותו יוכל להציג במקומות שונים אליהם ירצה להתחבר. תיק עבודות בעיצוב גרפי צריך לכלול עבודות פרסום אונליין או אפליקציות שעשיתם באינטרנט וכמובן מיתוג ובניית זהות מותג לעסקים. תצטרכו להראות חווית משתמש נכונה תוך עיצוב אפליקציות או אתר האינטרנט לשיווק ומתן דגש מול כל  מה שקורה כיום ב-2021.

ללמוד מהבית דרך המכללה ללימודי מקצועות הייטק מהבית לתעודה

תוכלו ללמוד בצורה פרטית ואישית אונליין אחד על אחד דרך המכללה ללימודי מקצועות הייטק מהבית לתעודה ותיק עבודות אנו מזמינים אתכם לבדוק בקישור הבא אין ספור טיפים ומחירים על התחלת לימודים עם מרצים מעולם ההייטק, המכללה הוותיקה ללימודי מקצועות תקשורת חזותית או חווית משתמש ואפליקציות, הקורסים הם לאנשים שרוצים להיות מעצבים גרפיים מקצועיים ולעבוד בתחום זה מהבית, שיטת הלימודים מתבצעת בדיוק כמו תוכנת הזום אחד על אחד, המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהנחות אותו בצורה פרטית ואישית לתיק עבודות איך לעבוד על התוכנות של חברת אדובי, לימודים אישיים ידועים כלימודים האיכותיים ביותר היות וכל היחס מופנה אליך ישירות בשיעור, הלימודים יאפשרו לך למצוא עבודה ולהתחבר עם אנשי היייטק מהתעשייה הישראלית והעולם כולו.

תיק עבודות ודוגמאות צריך לכלול את הנושאים שאתם מעצבים תוך מתן מידע

תיק עבודות ודוגמאות צריך לכלול את הנושאים שאתם מעצבים תוך מתן מידע רחב על מהלכי העיצוב מהתחלה ועד הסוף.  תיק עבודות מומלץ להראות באפליקציה שבניתם או דרך מידעון בתוכנת אינדיזיין. אם תיק  תיק עבודות מובנה עם חדשנות וטרנדים שעוד לא נראו תוכלו בהחלט לעבוד בחברות הייטק בפיתוח של אפליקציות בשיתוף פעולה עם מפתחי מוצר.

קורס עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש ux design

למה יש ביקוש בתחום? השכר הוא עצום למעצבים גרפיים מתחילים לעומת תקופת הלימודים הקצרה שהם למדו! בכל יום נבנים בעולם אלפי אתרי אינטרנט, התועלת הגדולה הוא שברגע שרכשתם ידע רחב ומקצועי בבניית אתרים, אתם לא מוגבלים לבניית אתרים תדמיתיים או אפליקציות,  הרבה מאוד עסקים וחברות חדשות שנפתחים כלל לא מקימים היום חנות פיזית אלא עובדים אונליין ומפרסמים את עצמם רק דרך רשת האינטרנט.

הפנים של המכללה והחזון הוא מה שיוביל אותך למקצוענות

הפנים של המכללה והחזון הוא מה שיוביל אותך למקצוענות כי ישנה חשיבות עליונה לרכישה של מידע מקצועי  בעבור התמקצעות המכילים את סודות המקצוע, כאשר כיום ישנן לא מעט פלטפורמות מקצועיות אשר מאפשרות ללמוד מהבית ולאפשר לשמור על שגרת חיים רגילה. עקב הביקוש האדיר למעצבים גרפים בתעשייה בישראל שכר של מעצבים יכול להתחיל  ב 19 אלף שח בחברות הייטק – משרדי  שיווק אונליין בעולם הפרסום באינטרנט.

לעבוד בתחום זה בענף הדפוס המתחנן לעובדים

במידה ואתם בוחרים לעבוד בתחום זה בענף הדפוס המתחנן לעובדים תוכלו להתחיל עם שכר של 12 אלף שח נטו. עולם הדפוס מחזר נמרצות אחרי  כוח אדם  כי כיום רוב הבוגרים  בוחרים לעבוד בענף ההייטק ובצדק כי השכר הוא גבוה יותר ללא ספק. רוב בוגרי הלימודים בוחרים לעבוד מהבית דרך האינטרנט ולתת שירותי פרסום וקידום אתרי אינטרנט למיתוג לעסקים בצורה פרטית. מי אמר שאין עבודה? בקישור הבא תוכלו להצטרף לקבוצת ההייטק בפייסבוק בה תוכלו לראות אין ספור מודעות דרושים שחברות הייטק מפרסמות מידי יום. כל מה שתצטרכו לעשות זה לבקש חברות מהקבוצה והאישור יהיה בצורה אוטומטית. בקבוצה תוכלו לראות מעצבים גרפיים וגרפיקאים עם אלפי חברות שמפרסמות מודעות ומשרות טריות לעבודה לבוגרים ללא ניסיון.