קורס עיצוב גרפי מקוון

כל מה שצריך לדעת על עולם העיצוב גרפי ותקשורת חזותית לקראת השינויים שהולכים להיות ב2021, מכללות ללימוד עיצוב גרפי מציעים לכם ללמוד כיום מהטובים  בארגוני הייטק כדי לפתוח לכם דלתות לעולם ההייטק. אחד מהדברים הראשוניים שמתעניינים שואלים בלימודי מקצוע חדש הוא – האם יש ביקוש למקצוע שלי בתעשייה ומהי המשכורת הממוצעת? לימודי מקצועות הפרסום והשיווק  יעניק לכם היכרות חיונית  עם אמצעי העיצוב כמו תוכנות גרפיות לפרסום עסקים אשר יקנו כלים לכל איש שיווק או גרפיקאי כדי להתאים הסבה מקצועית נכונה לקריירה רווחית.

למה כדאי ללמוד בצורה מקוונת ב2021? נוכל להגיד לכם שלא רק בגלל הקורונה, יש מכללות שמלמדות כבר מספר שנים

למה כדאי ללמוד בצורה מקוונת? נוכל להגיד לכם שלא רק בגלל הקורונה, יש מכללות שמלמדות כבר מספר שנים את התחום המבוקש ביותר בתעשייה, מחפשים מכללות לימוד עיצוב גרפי אונליין וגרים רחוק ממקומות לימוד? אין לכם את הכוח לבזבז על נסיעות מיותרות כדי ללמוד עיצוב גרפי? במאמר נסביר לכם איך אפשר ללמוד קורס עיצוב מקצועי אונליין בצורה מקוונת וכל זה דרך שיעורים פרטיים אחד על אחד במתכונת של לימודי תעודה. בעמוד אוסף של הדרכות וידאו שנעשו ביוטיוב על תוכנות אדובי כדי להסביר לכם איך מעצבים גרפיים עובדים בשיווק עסקי או כעצמאים.  תוכנות הגרפיות  הם רק הדרך לעיצוב אבל לא העיצוב עצמו אלה היצירתיות של הגרפיקאים,   החשיבה מוסברת בהרחבה איך מעצבים  על ידי יצירת צורות ותמונות בשימוש חכם ליצירת טרנדים.

קורס עיצוב גרפי מקוון – בלימודי הסבת מקצוע עיצוב גרפי בעולם השיווק דיגיטלי וטכנולוגי שבו ניתן לעשות הכל מהבית

בלימודי הסבת מקצוע עיצוב גרפי בעולם השיווק דיגיטלי וטכנולוגי שבו ניתן לעשות הכל מהבית, כל אחד עם זירה למקצוע יכול ללמוד מהמחשב הפרטי   וללמוד בצורת האונליין אז אם אתם אוהבים אמנות דיגיטלית, נושמים ותמיד חלמתם לשלב בין צבעים  זה המקום בשבילך. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין מספק מערכת מקוונת ללמידה המתקדמת ביותר. באמצעות מערכת הלימודים המתקדמת המרצה יכול לעבוד ישירות על העכבר של הסטודנט מרחוק. המרצה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות  בדיוק כמו תוכנת זום תוך הסברים מעמיקים איך לעצב בתוכנות של חברת אדובי.

מה קורה בזמן השיעור אונליין? במהלך ההרצאה האישית המורה יסביר צעדים שונים

מה קורה בזמן השיעור אונליין? במהלך ההרצאה האישית המורה יסביר צעדים שונים מעולם העסקים ולאחר ההסבר של המרצה הסטודנט יצטרך בעצמו לתרגל את מה שלמד. אם יש נושא בהדרכה שהוא לא יושב טוב המרצה יסביר שוב את החומר עד שהסטודנט יבין במלואו. מערכת הלימוד המקוונת נקבעת בהתאם ללוחות הזמנים קבועים מראש ולפי הנוחות של הסטודנט. בסיום כל הדרכה מתקבלים תרגילים כדי לחזור על הטמעת החומר שנלמד ולפתח לסטודנט את סגנונות העיצוב בתוכנות  אדובי.

העולם הדיגיטלי והטכנולוגי החדש השתלט על עולם הפרסום

העולם משתנה ובהתאם המקצועות נראה שהעולם הדיגיטלי והטכנולוגי החדש השתלט על עולם הפרסום ורבים ושאלים מה יקרה עם מקצועות העתיד אם אתם חשים שיש בכם פוטנציאל ותמיד רציתם להשתמש בו ליצירת מקצוע או שמא ברצונכם לרכוש ולפתח את הידע לפרסום ועיצוב לעומק,  תוכלו להשאיר בעמוד זה פרטים בטופס צור קשר ולשוחח עם רכזי המגמה איך ללמוד את עיצוב להייטק הנחשב לתחום המבוקש ביותר בתעשייה הישראלית וכל זה דרך הבית בלי לנסוע לבית הספר לעיצוב. נציגי המגמה יפרט לכם על  תחומי העבודה לאחר סיום הלימודים ומה צריך היום כדי להיות עצמאי או לעבוד בחברה.

קורס עיצוב גרפי מקוון –  מה לומדים מעצבים גרפיים?

תוכנות מחשב זה העתיד כמו למשל בעולם הגרפיקה , כאשר תוכנות אדובי רבות לעיצוב אפליקציות שונות יכולות לקחת את התחום קדימה מול מה שיהיה בעתיד. כל השאלות הללו לגיטימיות לגמרי בעיצוב גרפי בו ניתן ללמוד מקצוע מדהים המיועד בדיוק בשבילכם. מדובר לימוד לתחום המקיף ביותר בנושא של פרסום דרך עיצוב גרפי. מעצבים גרפיים לומדים את חוקי הנישה העיצובית כיצד לבצע  פרסום לציבור על ידי תקשורת  באמצעות מודעות או עיצוב מוצר על ידי התוכנות הגרפיות. תלמדו מהי חשיבה הגרפית כיצד לבצע קונספטואליות גרפית על ידי שימוש בטכניקות של קומפוזיציה ובניית לוגו עם שילובי צבעים נכונים באלמנטים ויזואליים בתוכנות אדובי . תלמדו לעצב מול השפה בעיצוב על תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור, אינדיזיין. את כל חוקי העיצוב ב2021 תצטרכו להכניס בתיק  הדוגמאות שזה הדבר היחידי שאפשר  להשתלב בענף הפרסום ואו לעבוד אונליין במחשב מהבית….

קורס עיצוב גרפי מקוון – תיק עבודות

האם באמת יש ביקוש לעבודות כמעצבי גרפיקה בשנת 20221  הבאה עלינו בקרוב? הסיבה האחרונה ואולי החשובה מכולן היא שהמכללה לעיצוב גרפי מאפשרת למידה אישית עם מורה פרטי אחד על אחד מהמקום הנוח ביותר עבור כל אחד ואחד מהבית. תיק דוגמאות הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד עם פרסום עסקים אונליין. מה שאנשים רוצים לראות היום זה אך ורק דוגמאות שעשיתם בתקופת ההסבה המקצועית. אף אחד לא מעניין אותו יותר בעולם העסקי איזה תעודה יש לכם או אם יש לכם תואר ראשון או שני בעיצוב גרפי או לא מה שרוצים לראות זה מקצוענות לשמה כיצד אתם מעצבים אפליקציה או אתר מכירות אונליין. ככל שהעיצובים ידברו עיצוב לפי טרנדים מקוריים מול שקורה היום תוכלו בהחלט לקבל עבודה מחברת הייטק או פרסום.

קורס עיצוב גרפי מקוון – מדובר בחוויית למידה אינטרנטית נוחה  בעלת יעילות מוכחת לעבודה מהבית.

עבודה יש בשפע כי ההייטק משלם היטב למקצוענים בתחום וזו הסיבה שמעצבים גרפיים נוהרים לתחום הזה מה שיצר ביקוש בעולם הדפוס שנשאר ללא עובדים. האם יש עבודה בתחום המדיה הפרסומית לאלו שלמדו במכללה לעיצוב  והוציאו תיק עבודות? יש עבודה בשפע והרבה!  מדובר בחוויית למידה נעימה בעלת יעילות מוכחת בתחום הלימודים אונליין. הקורסים בעיצוב ותקשורת חזותית מועברים בשיטה של מורה פרטי מול תלמיד כלומר אחד על אחד,  מה שמאפשר להתרכז בתיק עבודות הביקוש העצום יוצר אינספור משרות לגרפיקאים מתחילים שרוצים לעבוד בתחום זה מהבית עם שכר של 16000 ש”ח בהייטק ובמשרדי פרסום קצת פחות. בסיום ההדרכה תוכלו לפתוח לכם דף מקצועי פייסבוק בו  תכניסו את כל הדוגמאות שעשיתם בתקופת הלימודים. דרך מדור דרושים של קבוצת המכללה לעיצוב גרפי תוכלו לראות אינספור עבודות בפייסבוק ועוד. תוכלו לשוחח עם רכזי המגמה איך להשתלב בתעשיית ההיי-טק במהירות  או משרדי הפרסום וכל זה בשיחה עם רכז לימודים.