קורס עיצוב גרפי יום שישי

מחפשים ללמוד בימי שישי את עולם הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי? אין לכם זמן במהלך השבוע ללמוד את המדיה הפרסומית בבניית אתרים? בכתבה נסביר לכם בהרחבה על תכנית לימודי העיצוב הגרפי הכוללת את כל מה שצריך מעצב הגרפי המתחיל כדי להצליח בשוק העבודה. שיעורי ההסבר בעמוד מסבירים את הכניסה היסודית לעולם העיצוב הגרפי. רוצה ללמוד עיצוב וגרפיקה באינטרנט אונליין ולא יודעים איך להתחיל? אין לכם זמן ללכת לבתי ספר לגרפיקה או לשלב קריירה חדשה ועבודה? פה תוכלו לקבל את כל הטיפים האפשריים על קריירה חדשה ורווחית.

עבודה בעיצוב גרפי היא אך ורק דרך המחשב לתחומי הפרסום והמדיה הדיגיטלית

אם העבודה היא דרך המחשב הזה אז למה לא ללמוד מקוון  דרך האינטרנט ובמחשב? הכנו לכם בכתבה   שיעורי דוגמה מה מעצבים גרפים עושים בחברות הייטק וכיצד הם משווקים חברות וארגונים דרך מודעות פרסומיות שרצות אונליין בפלטפורמות החברתיות שצמחו ולא מספיקות לעצור לרגע כמו אינסטגרם ופייסבוק. ההסברים מועברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להיות מעצב גרפי ולעבוד מהבית כבר מחר!

קורס עיצוב גרפי יום שישי – בשיטת לימודים מהבית מקוונים ברשת חוסכים בזמן, יש זמן לעשות הכל כמו לימודים ושילוב קריירה

בשיטת לימודים מהבית מקוונים ברשת חוסכים בזמן, יש זמן לעשות הכל כמו לימודים ושילוב קריירה כולנו יודעים שזמן שווה כסף. הסיבה החשובה ביותר שגורמת לריכוז עצום ואולי החשובה מכולן היא שהמכללה לעיצוב מאפשרת ללמוד מהמקום הנוח ביותר ואחד מאתנו, הלוא זה הבית. בלימודי עיצוב גרפי תלמדו בצורה מקצועית את רחשי השוק המקומי והעולמי כמו איך לבצע תקשורת בין הלקוחות לחברות הייטק בבניית מותגים. תלמדו כיצד להכין שיווק עסקים על ידי באנרים פרסומיים שיבצעו מסר שיווקי תוך שימוש בחוקי העיצובי  בלימודי עיצוב גרפי. תלמדו כיצד לפתח   את הכישרון המרכזי שחשוב להצלחת מסע פרסום לכל אורך הלימודים. תעבדו בתוכנות גרפיות השייכות לחברת אדובי ותכינו תיק דוגמאות מפיל לסתות בגלל שזה הדבר שיאפשר לכם להתקבל לתחום העיצוב גרפי והייטק בפרט.

קורס עיצוב גרפי יום שישי – איך לומדים מהבית?

ללמוד אונליין עם מנטור אישי שלך יאפשר לך להגיע לרמות מאוד גבוהות בלימודים כי כל היחס מופנה אליך, מדובר בחוויית למידה מקוונת באינטרנטי   בעלת יעילות ואחוזי הצלות מאוד גבוהות ומוכחות. ההדרכות מועברים בשיטת אחד על אחד, מורה מול סטודנט, כאשר מורה פרטי משויך לכל סטודנט כך שהיחס הוא אישי וסבלני לכל אורך ההדרכה גם מעבר לשעות הלימוד.  המכללה  ללימודי מקצועות העיצוב גרפי אונליין תספק לסטודנט תוכנה מקצועית מקוונת לימוד אחד על אחד. באמצעות תוכנת החיבור בין המחשבים המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולפרט את החומר  צעד אחר צעד איך לעבוד בתוכנות   אדובי. השיחה וההתקשרות בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות או בשיחה טלפונית בדיוק כמו שתוכנת הזום עובדת.

מה קורה במהלך השיעור?  קורס עיצוב גרפי בימי שישי

בלמידה במחשב בצורה ביתית ואישית יש בה אין ספור דרכים כדי להביא להישגים כמעצב גרפי מוצלח. כמו כן, בהדרכה יש  דגש רב בהקניית שפת העיצוב והחוקים שמעבר  תוך מתן כלים לפיתוח וחשיבה מקצועיים לתיק עבודות. במהלך ההדרכה המורה יזיז את העכבר במסך של הסטודנט ויפרט צעדים שונים בעולם תוכנות העיצוב. אם במהלך ההדרכה יש פקודה או חומר שהוא לא ברור הסטודנט יקבל הסבר מפורט שוב עד שיבין את כל הנושא במלואו. בלימודים אישיים במתכונת של שיעורי עיצוב אחד על אחד הסטודנט מקבל את כל  היחס האישי בהסברים כך שאין לחץ כיתתי ותיק העבודות  הוא הדגש והדבר החשוב ביותר כדי לבנות קונספטואליות נכונה. בסיום כל הדרכה פרטית מתקבלים שיעורי-בית תרגילים כדי לאפשר לסטודנט לבנות את הצעדים בתוכנות הגרפיקה לעבודה מהירה נכונה וכמובן לפיתוח כשרון העיצוב.

ההייטק ושימוש בתוכנות העיצוב הגרפי ותקשורת למדיה נחשב תחום עשיר

ההייטק ושימוש בתוכנות העיצוב הגרפי ותקשורת למדיה נחשב תחום עשיר ומציע קשת רחבה של כלים לפרסום עסקים וקבלת מידע דרך אפליקציות לדוגמה, תוכנות גרפיות הם הכלים בעוד סגנונות העיצוב גורמים לפרויקטים להיות מוצלחים. תכנית לימודי העיצוב הגרפי כוללת את כל חוקי העיצוב גרפי והבנת השפה מול מה שצריך כדי להצליח בתעשיית ההייטק. לימוד מעמיק במכללה או בית ספר תביא אתכם להבנה יסודית של עולם העיצוב הגרפי. ב2021 מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיית העיצוב וההיי-טק ומחוזרים מאוד כי יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום ההסבה המקצועית. מעצבים גרפיים הם אלה שעובדים עם מתכנתים ומשליכים את השפה העיצובית לעיצוב מוצרים שחברות הייטק מייצרות לעולם. מפתחים שעובדים בארגוני הייטק הם לא מעצבים גרפיים הם רק יודעים לעבוד ולפתח תוכנות ומוצרים. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את הפיתוח והראיה העיצובית למוצרים שחברות הייטק מפתחות.

מה זה מכללה טובה או בית ספר מומלץ לעיצוב גרפי?

מה זה מכללה טובה או בית ספר מומלץ לעיצוב גרפי? מכללה לעיצוב וגרפיקה מקצועי אונליין תיקח אחריות על  תיק עבודות איכותי, רציני ומושקע כדי שהסטודנט  יוכל להציג בחברות פרסום אליהם ירצה לעבוד. בחברות הייטק במידה ותרצו לעבוד תחשפו למתכנתים ותעבדו בשיתוף פעולה עם מפתחים  תקבעו את השפה והקונספט העיצובי  תוך הטמעת חוקים והטרנדים שמקובלים כיום בשוק. מרבית המעצבים המתחילים בתחום זה עובדים מהבית כעצמאים ונותנים שירותי מיתוג ופרסום לארגונים ועסקים קטנים כאחד, כל זה בצורה פרטית ואישית כפרילנסרים לעיצוב. שכר בוגרי מסלול מעצבים גרפיים בחברות הייטק יכול להתחיל ב 15 אלף שח ובמשרדי פרסום כ-10 אלף שח נכון ל2020. תוכלו לראות ברשת החברתית פייסבוק מודעות רבות וקבוצות מיוחדות לכך שמפרסמות מודעות דרושים באופן יומיומי.

קורס עיצוב גרפי יום שישי – לימודי המשך בניית אתרים וחווית משתמש הדור הבא של מעצבי גרפיקה לדיגיטל

לימודי המשך בניית אתרים וחווית משתמש הדור הבא של מעצבי גרפיקה לדיגיטל כיום מבוקש מאוד, לימודים בתחומי  בניית אתרים או עיצוב חווית משתמש מבוקש מאוד על ידי הבכירים בתעשייה ויפתח לכם דלתות לשוק ההייטק. קורס יעניק לכם היכרות מקצועית ורחבה עם  תוכנות  עיצוב אתרים ואפליקציות. מסלול זה יקנה לכם את הכלים הדרושים שיסייעו לכם לעשות מזה קריירה כלכלית מאוד, לקוחות ומעסיקים רוצים שמעצבים יתנו את כל החבילה המיתוגית שכל ארגון או עסק צריך היום.

לסיכום:  תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בכתבה ולשוחח עם נציגי הלימוד כדי לקבל הסברים איך אפשר ללמוד עיצוב מהבית  ללימודי תעודה ותיק דוגמאות לקבלה לעבודה, עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורי העיצוב שהכנו במיוחד בשבילכם כדי לפרט לכם לקראת מה אתם צועדים בתקשורת חזותית. נוכל להגיד לכם סוד קטן שמי שאוהב את עולם הפרסום באינטרנט בהחלט הרוויח תחום מתפתח ורווחי, תחום ומקצוע שמאפשר התקדמות לענף הפרסום אונליין. בשנים הבאות הביקוש למעצבים גרפים רק ילך ויגדל כי האפליקציות  וקבלת מידע ברשת מאפשרות  לעסקים לפרסם באופן קבוע, עסק שלא קיים ברשת לא יהיה קיים בכלל.