קורס עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת – איך ללמוד את מקצועות ההייטק?

לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב נחשבים לסביבת לימוד דינמית שמאפשרת אינספור התפתחויות לאחר סיום הלימודים. עולם העיצוב הגרפי הוא מקצוע מאוד ייחודי שמאפשר לעבוד במשרדי פרסום וחברות היי-טק. ההתפתחויות המשמעותיות בעולם האינטרנט יצר אינספור מקומות עבודה ולכן הביקוש הוא גבוה גם לעולם ההייטק ולתחום הפרסום. הכנו במיוחד בשבילכם אינספור סרטוני הסבר כיצד אפשר להשתלב בתעשיית העיצוב, השיעורים נעשו על ידי מורים לגרפיקה ועיצוב ממוחשבים שמלמדים בבתי ספר לעיצוב באינטרנט.

מה לומדים בעולם העיצוב הגרפי?

בעיצוב גרפי לומדים את השפה העיצובית על ידי התוכנות המתקדמות ביותר של חברת אדובי.  תלמדו לפתח מיומנות ושימוש בכלים לעיצוב הכנת פרסומות ומודעות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. היום כדי לעסוק בתחום העיצוב הגרפי לא מספיק לדעת רק איך להשתמש בתוכנה אלה צריכים להבין את השפה הויזואלית שאיתה אנחנו רוצים להעביר מסרים שיווקיים לצרכנים על המותג עצמו.

איפה לומדים עיצוב גרפי.

רוב מוסדות ללימודי גרפיקה ועיצוב מלמדים את אותו הדבר ומה שחשוב כיום בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק תיק עבודות. ריכוז בתי ספר ומכללות לעיצוב וגרפיקה ממוחשבת נמצאים במרכז ישראל תל אביב חיפה וירושלים. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אלו ולא רוצים ללמוד בדרך המסורתית תוכלו ללמוד דרך האינטרנט אונליין  דרך בית הספר ללימודי עיצוב ומולטימדיה אונליין.

לימודים מהבית

בית הספר מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים והמורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר איך לעצב גרפיקה פרסומית בתוכנות הספציפיות של חברת אדובי. במהלך השיעור המורה מסביר איך לבצע מהלכים שונים והסטודנט צריך לתרגל את החומר הלימודי. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון אוזניות או  בצורה טלפונית.  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

גרפיקה ממוחשבת ועיצוב התחום שמתפתח.

כדי לעסוק בתחום העיצוב הגרפי אתם צריכים ללמוד לעבוד על התוכנות בגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. את כל חוקי העיצוב והטרנדים המקובלים כיום ב-2020 תבצעו בתוכנות אלו כדי להכין גרפיקה פרסומית לאתר אינטרנט. לכל אורך הקורס  תתעסקו רק בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שיאפשר להשתלב בתעשייה שמתפתחת מאוד בחברות הייטק או משרדי הפרסום.

הביקוש בתעשייה למעצבים גרפיים מקצועיים.

תכני הלימודים היום עוסקים גם בעולם הפרסום וגם בעולם האינטרנט. אם בעבר רוב הבוגרים  היו הולכים לעבוד אך ורק בתחום אחד כמו הוצאת ספרים או בית דפוס היום המצב שונה ויש אינספור מקומות שמעצבים גרפיים יכולים להשתלב לאחר סיום הלימודים. הזינוק הוא משמעותי מאוד כי בחברות הייטק  מעצבים גרפיים יעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות או מוצרים שחברות הייטק מפתחות. אם אתם מחפשים תחום שיאפשר לכם לעבוד מהבית בהחלט  לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב עם אינספור אפשרויות לעבודה שרק הולכת ומתפתחת עם תכנים חדשים בעולם הפרסום כי דור העתיד יהיה אך ורק באינטרנט.

השכר

בוגרי לימודי עיצוב גרפי יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח במקצוע המרתק ביותר בהייטק או לעבוד כפרילנסרים מהבית לתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים. הסבת מקצוע בתחום העיצוב הגרפי מאפשר למוסדות לימוד מסורתיים להכשיר סטודנטים בתחום ההייטק ותקשורת חזותית יחדיו. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות כי תעודות כבר לא פותחות דלתות בעולם המולטימדיה.