קורס עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת בשרון – לימודים בניית אתרים

מקצועות העיצוב גרפי פותחים היום אינספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים. הביקוש בתחום הפרסום ומדיה דיגיטלית רק מתפתח דרך האינטרנט ולכן מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד לתעשייה.  במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שיסביר לכם מה גרפיקאים מבצעים באמצעות התוכנות המתקדמות ביותר בעולם של חברת אדובי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעסוק בתחום זה.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי קורס מעצבים גרפיים אתם לומדים כיצד לחשוב בצורה ויזואלית ולתרגם ללקוחות את המותג. תלמדו להבין כיצד לשלב את הצבעים ואיך הצרכנים חושבים. עולם העיצוב הגרפי קשור לאתר האינטרנט ולכן מעצבים גרפיים צריכים  לתת שירותים לא רק לעולם הדפוס אלה גם לעולם האינטרנט. באמצעות התוכנות גרפיקה של חברת אדובי המעצבים מכינים מניפולציות שונות שבאמצעותם הם יכולים לעשות עיצוב מודעות  לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם או לעצב אפליקציה לאתר אינטרנט.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

ריכוז בתי הספר נמצא בירושלים חיפה ותל אביב. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימודי ערב ורוצים להשתלב בענף צומח ודינמי תוכלו ללמוד את התחום גם דרך האינטרנט מהבית. הלימודים מתקיימים דרך מערכת לימוד מרחוק והמרצה יכול לראות את המסך של הסטודנט. במהלך השיעור המרצה מסביר איך לעצב בתוכנות המתקדמות ביותר של חברת אדובי ולאחר מכן הסטודנט מתרגל את החומר. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך הטלפון או באמצעות המחשב.

לימודים פרטים אישיים

בלימודים פרטים אישיים הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב לתיק עבודות מקצועי.   תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

תכני הלימודים בעיצוב גרפי.

במהלך הלימודים תבנו תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיאפשר לכם להשתלב בתעשיית הפרסום. עסקים כיום לא יכולים לשווק או לפרסם ברשתות החברתיות בלי מעצבים גרפיים שיעשו את העבודה בצורה המקצועית ביותר. במהלך הלימודים תקבלו אינספור תרגילים ושיעורי  בית כדי לתרגל את החומר הלימודים ולשלוט בתוכנות.

אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים.

בוגרים עשוי לגרפיקה ממוחשבת יכולים להשתלב בתעשיית ההיי-טק ולעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב אפליקציות ואתרי אינטרנט. בוגרי מסלול לימודים זה יכולים גם לעבוד מהבית לתת שירותי גרפיקה ופרסום לחברות הייטק או לבתי דפוס. הביקוש העצום למעצבים גרפים כי  רוב הבוגרים לא הולכים לעבודה בפלטפורמות שקשורות להדפסה בלבד היום מגוון רחב של הפרויקטים עובד גם על עולם האינטרנט. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי  תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות כי זה מה שחשוב היום ולא התעודות. תעודות כבר לא פותחות דלתות כי רוצים לראות כיצד אתם יכולים לעזור לעסקים לעצב לעולם האינטרנט הדינמי שלא עוצר.