קורס עיצוב גרפי גליל עליון – לימודים גרפיקה ממוחשבת

גרים באזור הצפון והגליל? רוצים ללמוד עיצוב גרפי ולא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה? נוכל לחסוך לכם את הנסיעות לחיפה רק כדי ללמוד את תחום העיצוב הגרפי. הכנו במיוחד שיעורי הסבר איך ללמוד עיצוב גרפי דרך הבית. השיעורים עם הסברים מקצועיים שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי באינטרנט שיתנו לכם אינדיקציה ומידע חשוב לקראת מה אתם הולכים. באמצעות הטכנולוגיות פורצות דרך בעולם הסטודנטים יכולים לקבל הכשרה מקצועית ואת כל ההוראה דרך הבית. בהמשך הכתבה נסביר לכם איך אפשר ללמוד באינטרנט וכמובן לחלוק איתכם טיפים על עולם העיצוב הגרפי.

איך לומדים בצורה מקוונת און ליין באמצעות מכללה ללימודי תעודה.

הרי אף אחד לא רוצה לנסוע שעות רק כדי ללמוד עיצוב גרפי ולאחר מכן לגלות שבתחום העיצוב הגרפי כל מה שרוצים היום זה לא תעודות ותארים אלה אך ורק תיק עבודות. באמצעות מערכת הלימודים מקוונת תוכלו לפתח קריירה מקצועית בתחום העיצוב הגרפי.

איך לומדים דרך האינטרנט?

בית הספר מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים. המורה והסטודנט יושבים בו זמנית אונליין ומחוברים דרך המחשב. המורה יכול לראות את המסך  של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך מעצבים גרפיקה מקצועית. המורה יכול להזיז את העכבר ולהנחות את הסטודנט על העבודה בתכנות הגרפיקה הממוחשבת. במהלך השיעור השיחה בין מורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות או בצורת טלפונית.   תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה לומדים בעיצוב גרפיקה ממוחשבת.

כיום מעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשיית הפרסום והשיווק ולכן במסגרת הלימודים תלמדו את כל השפה העיצובית כיצד מעצב גרפי חושב על הצרכנים בשיתוף פעולה עם המותג ומה היא השפה הויזואלית שמתאימה ליצירת קונספטואליות וטיפוגרפיה נכונה. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בעבודות גרפיות לעולם המדיה והרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

התוכנות הגרפיקה הנלמדות בתקופת הלימודים.

באמצעות התוכנות המתקדמות ביותר של חברת אדובי תוכלו לעבור קורס עיצוב גרפי ושיווק. התוכנות המקצועיות הם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. חברת אדובי באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מאפשרת למעצבים לעשות מניפולציות באמצעות תוכנות גרפיקה. תוכלו לבצע עיצוב לוגו או מודעות מכירתיות להעברת מסרים שיווקיים.  לכל אורך הקורס תלמדו בצורה פרטית ואישית ותקבלו ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך. לימודי התעודה מתקיימים אחד על אחד ותיק העבודות נבנה לכל אורך הקורס.

לסיכום.

מה שחשוב בתעשיית עיצוב גרפי בחברות היי-טק זה אך ורק איזה תיק עבודות עשיתם בתקופת הלימודים. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב במהירות עם ידע רחב מאוד ומקצועי לתפקידים בחברות ארגונים בישראל ובחברות הייטק. תיק העבודות זה הדבר היחיד שיאפשר לכם לעבוד מהבית בצורה פרילנס. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם רכזי הלימודים איך אפשר ללמוד באינטרנט. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד עבורכם כדי להראות לכם לקראת מה אתם הולכים בתחום הפרסום והשיווק.