קורס עיצוב גרפי בקיץ – לימודים גרפיקה ממוחשבת

עמוסים במהלך השנה ואין לכם זמן ללמוד עיצוב גרפי? החורף לא מאפשר לכם להתרכז? הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי שנעשו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים ביותר בתעשייה השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה ללמוד בקיץ קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב לעולם הפרסום והשיווק.

עיצוב גרפי מה לומדים?

בעולם המולטימדיה הפלטפורמות העכשוויות פתחו אינספור אפשרויות עבודה למעצבים וגרפיקאים בתעשיית הפרסום והשיווק. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשייה כי עסקים ומותגים רק דרך עיצוב גרפי יכולים להגביר את מערך השיווק והמכירות. מוסדות וארגונים משתמשים במעצבים גרפים באופן שוטף לעיצוב  פרסום ולהקמת יחסי ציבור דרך האינטרנט. במהלך הלימודים הסטודנטים לומדים את השפה הויזואלית כיצד לעצב מודעות  עם קונספטואליות נכונה לשימוש בטיפוגרפיות המתאימות לנושא שמעצבים. בתקופת הלימודים הסטודנטים נחשפים לפלטפורמות מתקדמות ביותר של חברת אדובי ובאמצעות התוכנות הגרפיקה הסטודנטים בונים תיק עבודות ודוגמאות כי זה הדבר היחיד שיאפשר להם להשתלב בתעשייה.

עיצוב גרפי והשפה הויזואלית.

באמצעות התוכנות המתקדמות ביותר של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין הסטודנטים מבצעים מניפולציות שונות באמצעות תמונות או להכנת מיתוג תדמית עסקית לעסקים באמצעות תוכנת אילוסטרייטור. לכל אורך הקורס הסטודנטים בונים תיק דוגמאות כי זה הדבר היחידי שיאפשר להם להשתלב בתעשיית ההיי-טק והפרסום. כיום תעודות לא פותחות דלתות בתחום זה לאף אחד ומה שמסתכלים משרדי פרסום וחברות היי-טק זה כיצד עיצבתם אלמנטים ויזואלים להגברת מערך הפרסום והשיווק באמצעות התוכנות המתקדמות. ככל שתיק העבודות ידבר על הטרנדים החדשים בעולם העיצוב ב2020 תוכלו להשתלב בתעשייה או לעבוד בתחום זה מהבית.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

מוסדות לימודים וריכוז בתי הספר נמצא במרכז ישראל תל אביב חיפה וירושלים. בכל מוסדות הלימוד מלמדים אותו סגנון ואם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד אלו תוכלו לקצר את הזמן וללמוד דרך לימודים באינטרנט אחד על אחד אונליין. באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות לא צריכים לנסוע שעות רק כדי ללמוד בבית הספר אלא בית הספר יגיע עד אליכם הביתה. באמצעות מערכת הלימוד המקוונת הסטודנט והמורה יושבים אחד על אחד אונליין באותו הזמן ולומדים איך לבצע גרפיקה בתוכנות המתקדמות ביותר.  במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט במסך ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות או בצורת טלפונית. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח את החשיבה היצירתית ותיק העבודה. לימודים בצורה פרטית לאישית ללימודי תעודה יאפשרו לכם לקבל תשומת לב מלאה ויחס אישי לכל אורך הקורס.

תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפיקה דיגיטלית אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

הליווי האישי והפרטי

הליווי האישי והפרטי הוא לא רק במהלך השיעור אלא גם בתמיכה שבועית לכל אורך הקורס. לימודים בקצב שלך יאפשרו לכם לבנות תיק עבודות מקצועי שיאפשר לכם לעבוד בתחום זה מהבית או לעבוד בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מפתחים ומתכנתים לפיתוח מוצרים שחברות הייטק מפתחות באופן שוטף. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ויועצי הלימודים ישוחחו אותכם על האפשרות ללמידה מהבית בצורה מקוונת ואישית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בשיעורים שהכנו במיוחד  על עולם העיצוב גרפי כדי להראות לכם כיצד מבצעים מניפולציות לקידום עסק ומכירות.