ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט אונליין.

רוצים להיות מעצבים גרפיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? אין לכם זמן ללכת למכללות עיצוב גרפי או שגרים רחוק ממקום לימודים? בכתבה זו ניתן לכם את כל הפרטים על עולם העיצוב הגרפי ולמידה אונליין מהבית עם מורים פרטיים לימודי תעודה ותיק עבודות. בכתבה תוכלו לראות סרטונים מקצועיים שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי כדי לאפשר לכם לקבל פרטים על העולם הזה וכיצד גם אתם יכולים לעבוד בתחום זה מהבית.

השיעורים מוסברים בשפה העברית בצורה פשוטה מאוד ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק בעיצוב גרפי להייטק ולתחום הפרסום כדי להמשיך לאחר מכן למקצוע מאוד וכובש ומכניס כלכלית.

ללמוד את השפה העיצובית – להכין עיצוב גרפי נכון לבעלי העסקים לקידום מכירות ושיווק

בלימודי עיצוב גרפי לומדים כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולתרגם את הרצונות של הלקוחות לאלמנטים ויזואליים. תלמדו את תחום הקומפוזיציה גראפית וסידור אלמנטים בצורה נכונה ומשכנעת כדי להעביר את המסרים בצורה מקצועית, תשלבו את תחום תורת הצבעים והתאמה מרבית לקהלי יעד. לכל אורך הקורס תלמדו את התוכנות הגרפיות של חברת אדובי שהם כלי העבודה העיקריים של המעצבים הגרפיים. לכל אורך הקורס תכינו תרגילים ומטלות גרפיות שיכנסו לתיק העבודות שלכם כדבר היחידי שיפתח הדלתות בתעשיית ההיי-טק והפרסום.

עיצוב גרפי – האם המקצוע רווחי?…

התוכנות הגרפיות בלימודי עיצוב גרפי אונליין.

התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה הבלעדיים של המעצבים הגרפיים. התוכנות יוצרו על ידי חברת אדובי ומאפשרים למעצבים גרפיים להכניס ולעבד גרפיקה דיגיטלית החל מהעבודה על תמונות ועד לבנייה של לוגואים ויזואליים לקידום עסקים. בלימודים תשלבו את כל חוקי עיצוב בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור ולאחר מכן תוכלו להכין קטלוג או חוברת בתוכנת אינדיזיין. התוכנות דורשות תרגול רב. ככל שאתם מתרגלים את החומר הלימודי בתוכנות גרפיות תוכלו לפתח את היצירתיות ולהביע את הכישרון העיצובי  לאורך זמן. תיק עבודות כולל עבודות שנעשו בפוטושופ לאחר מכן בניית הלוגואים באילוסטרייטור וחוברות שעוצבו באינדיזיין ללא תיק עבודות לא תוכלו להתקבל ולעבוד במקומות עבודה או בתור פרילנסרים מהבית.

איך לומדים אונליין עיצוב גרפי

למידה אונליין דרך בית הספר מתבצעת עם תוכנת חיבור שמאפשר למורים לעבוד ישירות על תוכנות גרפיקה שברשותכם. זה לא משנה אם אתם גרים בדרום או בצפון דרך תוכנת החיבור המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם צעד-אחר-צעד איך לעבוד בתוכנות גרפיות. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו כל תוכנת סקייפ או תוכנת שמע אחרת. לאורך השיעור המורה יסביר לכם מהלכים שונים בתחום העיצוב הגרפי ולאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר הלימודי. בקישור הבא https://onlinegraphic.co.il/ תוכלו לראות בצורה יותר רחבה איך לומדים סטודנטים מהבית באמצעות מכללה לעיצוב גרפי אונליין.

תיק העבודות בעיצוב גרפי – למה הוא כל כך חשוב יותר מהתעודה

תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר במסגרת לימודי עיצוב גרפי וזה לא משנה איפה אתם לומדים ועד כמה בית הספר שלכם יוקרתי ונחשב מה שיבדקו זה אך ורק איך אתם מתרגמים את החומר לאלמנטים ויזואליים. ככל שתיק עבודות של החנות חדשני ורענן תאכלו להתקבל במהירות לעבוד בחברות היי-טק או במשרד הפרסום. כיום נוכל לראות את המחסור העצום בחברות היי-טק למעצבים גרפים גרפיקאים כי בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בחברות דפוס והיום המצב שונה מאוד וזה בגלל שחברות הייטק צריכות מעצבים גרפיים שיתנו את השפה העיצובית לאתר האינטרנט ולהכנת אפליקציות.

תחום העיצוב גרפי נחשב לתחום מאוד מבוקש השכר למתחילים יכול להתחיל ב10,000 ש”ח נטו, לניסיון של המעצבים אין חשיבות היות וצריכים תמיד חשיבה רעננה והכתבה של טרנדים חדשים. מדור פייסבוק דרושים https://www.facebook.com/groups/SGRAPHICDESIGNONLINE/