קורס גרפיקה ux –  ui

קורס גרפיקה ux – ui

קורס גרפיקה ux – ui

מחפשים קורס משולב של גרפיקה ux – ui הכירו את הדרך החדשה לעבודה בענף הייטק – תעודות ותארים או וציונים לא ממש רלוונטיים למקצוע או פותחים דלתות בענף ההייטק ושיווק, אם אתם שואלים   מה מעצבים גרפיים עושים לאחר סיום לימודי קורס עיצוב גרפי?  בכתבה תקבלו את כל המידע החשוב ב2021, הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורי גרפיקה ומיתוג שיסבירו לכם מה מעצבי מותג עושים בחברות שיווק אונליין או הייטק. השיעורים בעיצוב הוסברו בשפה העברית ובהחלט חשובים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בקריירה הרווחית והמבוקשת יותר בשוק הישראלי  ובעולם כולו. השיעורים ביוטיוב מוסברים עם מהלכי חשיבה לביצוע טכניקות וטרנדים שאיתם מעצבים גרפיים עובדים.

 קורס משולב של גרפיקה ux – ui הכירו את הדרך החדשה לעבודה בענף הייטק

שיווק אונליין ועיצוב מותג הוא עולם שלא הולך לעצוב בחווית משתמש נכונה בבניית אתרים,  עסקים ללא אתר אינטרנט או מערך שיווק לא ישרדו, הכל עבר לפרסום באונליין, הדור של היום יודע מה הוא מחפש ואיך לחפש ואם אין מידע על עסק ברשת או לא קיים,  עם יידע במיתוג תוכלו ליצור אתרים מושכים ללקוחות שלכם ותוכלו לגבות עליהם לא מעט כסף… מעצבים גרפיים נותנים שירותים לחברות שיווק והייטק.

חברות שיווק אונליין מאפשרות לשווק ולפרסם עסקים ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק אבל לא רק

האם הפרסום הוא רק ברשתות? חברות שיווק אונליין מאפשרות לשווק ולפרסם עסקים ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק אבל לא רק. מעצבים גרפיים עובדים בחברות בהוצאות לאור כמעמדים להכנת ספרים וחוברות או שילוט. הביקוש לכוח אדם בחברות הייטק הוא מה שיצר משבר תעסוקתי חמור ואין כוח אדם  ישראלי מספיק. ישראל שנחשבת לבירת הייטק בעולם צריכה אינספור מעצבים גרפיים ולכן מביאה מעצבים מארצות אחרות שיעבדו בשיתוף פעולה עם מפתחי אפליקציות. העבודה עם מתכנתים רק עולה ולכן הביקוש הוא מגיע מעולם האונליין ומעולם הדפוס יחדיו.

כרטיס הכניסה שלכם הוא לימודי עיצוב גרפי. אין חברת הייטק שלא עושה שימוש בחומרים גרפיים קורס גרפיקה ux – ui

מה ששייך לישראל בעולם זה הכוח אדם ישראלי שדוהר קדימה בתחום השיווק ופרסום אונליין. כדי להיכנס לעולם ההייטק הנוצץ ביותר, כרטיס הכניסה שלכם הוא לימודי עיצוב גרפי. אין חברת הייטק שלא עושה שימוש נתונים גרפיים ולא משנה באיזה ענף או שוק בעבר אפשרויות העבודה של מעצבים גרפיים היו מוגבלות מאוד והם היו יכולים לעבוד אך ורק בענף ההדפסה או בענף אריזות / מדבקות. היום עם התפתחות האינטרנט נוצר ביקוש אדיר למעצבים גרפים שייתנו שירותי גרפיקה ומיתוג למוצרים שחברות הייטק מפתחות. נוכל לראות שמעצבים גרפים עובדים בשיתוף פעולה עם מפתחי מוצר להכנת אפליקציות או אינספור מוצרים שחברות הייטק מפתחות.

למה מתכנתים לא מעצבים את הגרפיקה בעצמם?

למה מתכנתים לא מעצבים את הגרפיקה בעצמם? מתכנתים הם לא עסוקים בעיצוב וקונספט אלה רק בפיתוח  הם לא למדו את התחום הזה  בלימודי מדעי המחשב לכן המעצבים הגרפיים הם אלה שצריכים לבצע נכון וקולע את השפה העיצובית. הביקוש הוא עצום למעצבים גרפיים מצד  ההייטק מה שייצר משבר תעסוקתי בענף הדפוס וגרם לעליית שכר מטורפת בתחום העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים כיום ללא ניסיון שרק סיימו קורס יכולים להשתלב בתעשייה עם שכר של 15000 שח נטו.

קורס גרפיקה ux – ui

העבודה מהבית בשיווק אתרים ופרסום באונליין דרך באנרים באינטרנט

העבודה מהבית בשיווק אתרים ופרסום באונליין דרך באנרים באינטרנט, בשל ההתפתחות הטכנולוגית ואפשרויות פרסום חדשות. מעבר לכל האפשרויות הללו, יש את האופציה הנוחה ביותר זו שרבים רוצים וזה עבודה מהבית,  בתחום הפרסום במדיה מקובל מאוד לעבוד כפרילנסרים ולתת שירותי מיתוג ושיווק גם לענף ההייטק וגם לענף דפוס. מעצבים מתחילים מבוקשים מאוד בשוק ולכן אפשרויות העבודה הם רבות מאוד מה שמאפשר למעצבים גרפים  לתת שירותי מיתוג כפרילנסר לעסקים שרוצים לשווק באונליין  או לעצב אתר האינטרנט. ככל שתיק הדוגמאות של המעצבים גרפיים בסיום הקורסים הוא משכנע ורחב תוכלו  להשתלב כבר במהלך הלימודים בתעשייה זו.

קורס גרפיקה ux – ui אונליין באינטרנט ממש כמו זום ZOOM

כמה מילות סיכום על הדברים החשובים בקריירת המעצבים ובניית אתרים, כמו שאמרנו קודם זה ממש לא משנה איפה תלמדו עיצוב גרפי, אם לא תכינו תיק דוגמאות מרשים שיסביר מי אתם וכיצד הראש שלכם עובד , מגוון ומרהיב, לא תצליחו להשתלב לשום עבודה בתחום ובעיקר לא בארגוני הייטק. הדרכות מקצועיות של מעצבים גרפיים בלימודי תעודה אפשר ללמוד בבתי ספר לעיצוב גרפי או מכללות  לגרפיקה. יש אפשרות ללמידה אונליין מקוונת מהבית ממש כמו זום ZOOM עם מורים פרטיים המחוברים ישירות למחשב שלכם.

איך לומדים קורס חווית משתמש גרפיקה ממוחשבת או עיצוב גרפי מהבית אונליין?

בשיטת לימודים עיצוב גרפי אינטרנטית בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למדריך לראות את המסך של הסטודנט. באמצעות שיטת הדרכה זו המורה יכול להזיז את העכבר של הסטודנט ולהסביר צעד-אחר-צעד איך לעבוד בתוכנות אדובי 2021. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה בטופס צור קשר ולקבל יעוץ אישי עם הצעת מחיר בלימודים אונליין מהבית בצורה פרטית ואישית. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים מפתחים סגנון טרנדים עם חשיבה רחבה באמצעות תוכנות אדובי גרפיקה ממוחשבת 2021.

האתר עוצב על ידי עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics