קורס אונליין עיצוב גרפי

קורס אונליין עיצוב גרפי

קורס אונליין עיצוב גרפי – ממש כמו זום ZOOM עם מורים פרטיים לימודי תעודה במכללה הוותיקה בישראל משנת 2007

ללמוד עיצוב אתרים ושיווק אונליין באינטרנט, בשל השינויים האחרונים הטכנולוגיים והדיגיטליים. מעבר לכל האפשרויות העבודה מהבית, יש את האפשרות הנוחה ביותר זו שרבים רוצים להיות חלק ממנה וזה עבודה מהבית,  זה לא משנה באיזה שלב אתם בחיים, אם אתם אחרי הצבא או שאתם לקראת פנסיה, לעשות הסבה מקצועית בתחום חווית משתמש  / עיצוב הגרפי כל אחד יכול כיום.

האם יש גיל לעיצוב גרפי? אף אחד לא מעניין אותו בני כמה אתם או מה אתם יודעים

האם יש גיל לעיצוב גרפי? אף אחד לא מעניין אותו בני כמה אתם או מה אתם יודעים מה שחשוב זה שאתם יודעים לעצב מיתוג שיווקי לעסקים ועיצוב בצורה ונכונה. אחד העבודות המבוקשות היום ב2021 בתעשייה זה עיצוב גרפי ופרסום במדיה. מי שכיום ילמד למקצוע ויעשה הסבה מקצועית יכנס לעולם מקצוע מרתק ומפרנס עם אינספור אפשרויות לעבודה כפרילנסרים או עבודה בפרסום בחברות הייטק. רוב בוגרי המסלול במקצוע הזה מעדיפים לעבוד מהבית לתת שירותי מיתוג פרילנס ללקוחות פרטיים ולפתח את הקריירה תוך מתן שירותי שיווק ופרסום לעסקים בפייסבוק ובאינסטגרם.

לימודים מעצבים גרפיים קורס אונליין עיצוב גרפי

מה קורה בתעשייה? עסקים לא יכולים להתבסס כיום ללא מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים מקצועיים  הם אלה שמייצגים את בעלי החברות ברשתות החברתיות הפופולריות כמו פייסבוק ואינסטגרם. כיום יש יותר אפשרויות לעסקים לפרסום באינטרנט לעומת מה שהיה בעבר וכל עסק היום צריך אתר אינטרנט כדי לשווק ולדאוג שהאתר אינטרנט יפורסם וישווק לגוגל.

הגרפיקאים הם אלה שיקבעו איך העסק נראה ברשת החברתית באמצעות מודעות שיווקיות שאמורות לשדר מקצועיות ומסרים שיווקיים. בהמשך המאמר תראו שיעורי וידאו מקצועיים שהכנו במיוחד בשבילכם כדי להראות לכם מה תלמדו בחווית משתמש או בניית אתרים בשילוב  עולם העיצוב הגרפי.

קורס אונליין עיצוב גרפי – לעזור לעסקים לשווק את המוצרים שלהם דרך פרסומות ברשתות החברתיות ובאתר האינטרנט

בתחום העיצוב גרפי העבודה כולה מתבצעת באמצעות המחשב ותוכנות אדובי,  התקשורת עם העסקים או המעסיקים גם היא מתבצעת באמצעות שירותי האונליין. בהדרכת עיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים מקצועיים ולעזור לעסקים לשווק את המוצרים שלהם דרך פרסומות ברשתות החברתיות ובאתר האינטרנט.

תלמדו מהי סידור גרפי למרחב מול בניית המודעה בצורה מסודרת שתעבוד בפרסום. תלמדו מה הצבעים יעשו למודעה וכיצד הצבעים משפיעים על בני אדם על פי חוקי תורת הצבעים ב2021. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי לתיק עבודות שתבנו.

קורס אונליין עיצוב גרפי התוכנות הנלמדות – פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין

איך מתחילים ומה עושים כדי כן להתחיל לעבוד בהייטק כמו גם לעבודות נחשבות אחרות? מכינים תיק דוגמאות כזה שאי אפשר להתעלם ממנו. התוכנות הנלמדות של חברת אדובי בעיצוב גרפי הם תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה אחראית על סגנון כזה או אחר ביצירת סגנון עיצובי  גרפיקה. תיק עבודות של סטודנטים צריך לכלול עבודות שונות עם יצירתיות בתוכנות הגרפיקה ויישום חוקי העיצוב באונליין בצורה מקצועית ועכשווית. כיום זה לא משנה איזה תעודה מקצועית רכשתם, יבדקו בתחום את תיק העבודות שיראה שאתם באמת מבינים מה אתם מעצבים ומוכרים באונליין. ככל שתיק הדוגמאות שלכם יהיה מקצועי וידבר על הרלוונטיות למה שקורה בתחום ההייטק ובמשרדי הפרסום תוכלו להתקבל במהירות לעבוד בענף רווחי או לעבוד עם ארגונים שונים בצורת פרילנס.

ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט – איפה לומדים ומה מומלץ?

איפה לומדים ומה מומלץ? אז יש כמובן לא מעט מכללות לעיצוב שמלמדות את המקצוע, אבל הנה לכם שיטת לימוד ייחודית ומצליחה במיוחד שפותחה על ידי מכללה מספר אחת וותיקה לעיצוב גרפי אונליין, בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד בבתי ספר לעיצוב גרפי או בתי ספר להיי-טק. אפשר ללמוד מקוון אונליין באמצעות האינטרנט בלמידה אישית ופרטית. המדריכים מחוברים ישירות למסך שלכם ממש כמו זום ZOOM. הלימודים אונליין במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים אחד על אחד עם מורה מעבר לקו. המדריך האישי יכול לצפות במסך שלך ולהסביר לך אחד על אחד איך לעצב גרפיקה למיתוג באופן שיווקי  בתוכנות פוטושופ לדוגמה או אילוסטרייטור. במהלך ההדרכה המורה יזיז את העכבר ויסביר לך את כל הבנייה והמהלך צעד-אחר-צעד.

לימודים עיצוב גרפי באינטרנט אישיים – איך באמת מצליחים במקצוע? תעודה? בית ספר יוקרתי?

איך באמת מצליחים במקצוע? תעודה? בית ספר יוקרתי? איך מכינים תיק עבודות כזה? בוחרים במכללה לעיצוב מקצועית שלא רק מלמדת ומעבירה את החומר היבש  אלא שמה דגש רב על רלוונטיות ותיק העבודות .בסיום כל הדרכה מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים ועבודה היא משותפת בזמן השיעור אונליין עם המורה. אם בזמן  ההדרכה אונליין יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור על הנושא הזה עד שתבינו את כל החומר.  במהלך ההדרכה אתם צריכים לתרגל מול המורה את השלבים שלמדתם ליצירת  עיצוב שווקי או תדמית זהות לעסק. התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו ותקבלו תמיכה אונליין במהלך השבוע גם מעבר לשעות הלימוד בכדי לעזור לכם להבין את עולם השיווק נכון. בלימודים אישיים אחד על אחד כל תשומת הלב מופנית רק אליכם וזה הסיבה שיש הצלחה מאוד גבוהים בשיטת הדרכה אישית.

מה קורה בשוק הישראלי? – מעצבים גרפיים מרווחים משכורת פלוס עובדים מהבית בצורה פרטית – תחלס מי שאוהב את התחום הרוויח!

 זה לא חדש שמעצבים גרפיים מבוקשים בתעשייה! לאור העובדה כי רוב החברות במשק מתחננות ומחפשות ללא הפסקה  מעצב גרפיים איכותיים כמו גם כאלה בלי ניסיון, כאשר השכר בעיצוב יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים וכן לתנאי עבודה רווחיים ומשתלמים במיוחד, תוכלו להשאיר פרטים בעמוד צור קשר ונציגי ההדרכות יצרו אתכם קשר לקבלת מידע חשוב ללימודים, תקבלו הסבר כיצד אפשר ללמוד את הענף הזה מהבית.  לסיכום מה שחשוב בתעשיית ההייטק  זה אך ורק תיק עבודות. זה לא משנה איזה דיפלומה יש לכם או אם למדתם את זה לבד. תעודות כבר לא  פותחות שום שער או דלת וזה לא ממש משנה עד כמה חשובה המכללה שבחרתם  כיום רוצים לראות עניין מה אתם יודעים וכיצד אתם יכולים לעזור לעסקים תחלס. ברגע שתתחילו לחפש עבודה פרופר תוכלו לראות שכל שיבקשו ממכם זה אך ורק  קישור לתיק הדוגמאות אונליין או דף הפייסבוק בו אתם מראים את היכולות ואת כל העבודות שעשיתם.

האתר עוצב על ידי עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics