עיצוב גרפי קורס מקוון  – לימוד גרפיקה במחשב

אין לכם זמן ללכת ללמוד עיצוב גרפי בבתי ספר אוניברסיטאות? גרים רחוק ממוסדות הלימוד ורוצים להשתלב בתעשייה המבוקשת ביותר במדינת ישראל ובעולם כולו? נוכל להכיר לכם את המכללה המובילה בישראל ללימודי גרפיקה ועיצוב אונליין ברמה פרטית ואישית אחד על אחד. הכנו במיוחד בשבילכם חינם בעמוד זה אינספור סרטונים שיסבירו לכם איך עובדים על הפלטפורמות האינטרנטיות הפופולריות ביותר כיום ב-2020. השיעורים נעשו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים שעובדים במגוון רחב של תפקידים וארגונים.

מקצועות העיצוב הגרפי למה מבוקשים מאוד במשק הישראלי?

עולם הפרסום והשיווק עבר מהפכה אינטרנטית בעשור האחרון וכיום למעצבים גרפים יש יותר אפשרויות להשתלב בתעשייה לעומת העבר. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בתחום ההדפסות היום המצב שונה ומעצבים גרפיים נותנים שירותי גרפיקה ופרסום ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ולכל פלטפורמה אינטרנטית שמאפשר לעסק להגביר את מערך השיווק. לכל אורך הלימודים תלמדו כיצד לשלב את הגרפיקה בשימוש בתוכנות תוך מתן דגש על החוקים והטרנדים המקובלים כיום בתעשייה ב-2020.

לימודים מקצועיים בפלטפורמות האינטרנטית המקובלות ביותר במשק הישראלי.

במהלך הלימודים תלמדו את השפה הויזואלית בפלטפורמות של חברת אדובי. חברת אדובי נחשבת לחברה הפופולרית ביותר בעולם שאיתם מעצבים גרפיים עובדים על תוכנות גרפיקה שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. במהלך הלימודים תלמדו לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה על ידי תרגילים ומטלות פרסומיות שתקבלו לכל אורך הלימודים. אין ספק  תחום העיצוב הגרפי דורש מאמץ בתקופת הלימודים כדי לשלב את כל הפקודות הנלמדות בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. בסופו של דבר תחום העיצוב הגרפי זה שפה לכל דבר וככל שאתם מתרגלים את החומר תוכלו להגיע לרמות פרסום ושיווק מוצרים על ידי גרפיקה שמותאמות לטרנדים היום.

איך לומדים מהבית בצורה מקוונת אונליין אחד על אחד?

לימודי גרפיקה לתעודה מתקיימים אחד על אחד דרך מערכת למידה מרחוק. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין מספק מערכת למידה שמאפשרת למורה לעבוד על המחשב של הסטודנט מרחוק. במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר ולהסביר איך מעצבים גרפיקה פרסומת לפלטפורמות האינטרנטיות המקובלות כיום בתעשייה. הלימודים נעשים בצורה פרטית ואישית ומאפשרים לכם לשלב עבודה ולימודים על ידי קביעת שעות שנוחות לכם,  לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שאפשר להשתלב בתעשייה ולא התעודה המקצועית.

תוכלו ללמוד עיצוב גרפי קורס מקוון אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

השתלבות בתעשייה במגוון תפקידים שונים.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי משתלבים בתעשיית ההיי-טק ומשרדי הפרסום. בחברות הייטק המעצבים עובדים בשיתוף פעולה מלא לעיצוב פלטפורמות אינטרנטיות כמו אתרי אינטרנט ואפליקציות. עולם הפרסום והאינטרנט מעצבים גרפיים מכינים גרפיקות להגברת השיווק ויצירת יחסי ציבור חדשים למותג באמצעות הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. עולם האפליקציות ואינטרנט רק ימשיכו ויגדל ולכן מעצבים גרפיים יהיו מבוקשים.

לסיכום.

מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק איך נראה תיק עבודות שלכם. ככל שתיק העבודות יכיל אלמנטים שכוללים מודעות פרסום ותכנים המבוססים שיווק תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. תעודות כבר לא פותחות  דלתות בתחום זה וככל שהמקצוע ימשיך ויגדל מעצבים גרפיים יצטרכו להגיע ליותר יצירתיות כדי לשווק ולמכור באמצעות מודעות לעסקים ומותגים. תוכלו שאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם רכזי  לימודים איך אפשר ללמוד באמצעות מערכת למידה מרחוק כל זה מהבית בצורה מקוונת. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו עבורכם כדי שתראו מה הם מקצועות העתיד.