עיצוב גרפי קורס וירטואלי – לימודים גרפיקה ותקשורת חזותית אונליין

קורסים וירטואליים בעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מאפשרים לסטודנט ללמוד מהבית בצורה פרטית ואישית. בעמוד זה תוכלו לראות איך סטודנטים לומדים לימודי תעודה בעיצוב דרך האינטרנט אונליין. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה כדי להשתלב בחברות וארגונים בהייטק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להיות חלק מהחברה או ארגון בתחום השיווק והפרסום.

איך לומדים דרך האינטרנט אונליין?

בית הספר למקצועות העיצוב הגרפי אונליין מספק מערכת לימוד מרחוק לסטודנט. באמצעות מערכת לימוד זו הסטודנט מחובר לבית הספר והמורה יכול לראות את המסך של הסטודנט דרך הפלטפורמה הנוחה והחדשנית של לימודים מהבית. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר לסטודנט לקבל לכל אורך שיעור יחס אישי ותשומת לב מלאה.

מה קורה בשיעור מקוון?

במהלך השיעור הסטודנטים מקבלים הסברים איך לעצב גרפיקה פרסומית בתוכנות הגרפיקה המתקדמות ביותר בשימוש הפלטפורמה של חברת אדובי. הסטודנט מקבל תרגילים והמורה מתקן במידה ויש טעויות. לכל אורך השיעור הסטודנטים מקבלים תרגילים לפיתוח החשיבה מעבר לקופסה והיצירתיות.

תוכלו ללמוד עיצוב גרפי קורס וירטואלי אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

נושא הלימוד בעיצוב גרפי

נושא הלימוד בעיצוב גרפי רבים ומגוונים מעצבים גרפיים מתחילים ללמוד על הפלטפורמות החדשניות ביותר של חברת אדובי שהם פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. תלמדו לפתח את החשיבה היצירתית ולהכין מודעות שיווקיות ופרסומות לפייסבוק או לרשת החברתית אינסטגרם. בסופו של דבר בכל המכללות והאוניברסיטאות מלמדים את אותם תחומים בעיצוב גרפי ומה שחשוב זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה על ידי הסטנדרט הלימודים שעליכם להתאמן.

הביקוש בתעשייה לעיצוב גרפי

בוגרי לימודי עיצוב גרפי משתלבים במגוון רחב של תפקידים חדשים בחברות היי-טק ומשרדי הפרסום ונותנים שירותי גרפיקה לעסקים חדשים וקיימים. כיום יש אינספור פלטפורמות מתקדמות בעולם התוכנה שמאפשרת לעסקים לשווק ולהגביר את מודעות למותג. מעצבים גרפיים ימשיכו להיות מבוקשים עליצוב אתר אינטרנט ואפליקציות.  עולם האינטרנט לא הולך לעצור ובמקביל יש דרישה למעצבים גרפים וגרפיקאים גם בתחום ההדפסה.

לסיכום.

תיק עבודות זה הדבר היחיד שיאפשר לכם להשתלב בחברות וארגונים בתעשיית השיווק והפרסום. תעודות כבר לא פותחות  דלתות באף מקום. אמנם מתקבלת תעודה שתסכם את כל החומר שלמדתם אבל מה שיבקשו ממכם בסיום הלימודים לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה זה לראות אם העיצובים שהכנתם באמת מתאימים לרזי המקצוע מול הטרנדים החדשים ב-2020. בוגרי לימודי עיצוב גרפי משתלבים במגוון רחב של תפקידים או עובדים מהבית בצורת פרילנס למתן שירותי גרפיקה ועיצוב פלטפורמות באינטרנט בצורה פרטית ואישית. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועץ לימודים איך אפשר ללמוד דרך הבית בצורה פרטית אישית.