עיצוב גרפי קורס בגליל – לימודים

בצפון הארץ נוכל לראות ריכוז גדול של חברות הייטק ומשרדי הפרסום המשלבים מעצבים גרפיים מתחילים לעבודה משותפת עם מפתחים ומתכנתים. הביקוש מסיבי למעצבים גרפים יצר  מקפצה שכר גבוה מאוד וכיום בוגרים משתלבים ישירות לאחר סיום הלימודים. במיוחד בשבילכם בעמוד זה אינספור סרטונים וטיפים כדי להראות לכם מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום.

לימודי עיצוב גרפי.

בכל הפלטפורמות החדשות של חברת יצרנית התוכנות אדובי מערכות מספקת. תלמדו לעבוד על השפה הוויזואלית וכיצד לבצע יחסי ציבור ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם כדי לקדם עסקים ולשווק מוצרים. לכל אורך הקורס תלמדו כיצד לחשוב מעבר לקופסה ולפתח את היצירתיות על ידי מתן שיעורי בית תרגילים בתוכנות ובשפה הוויזואלית לתיק העבודות.

מקומות לימודים עיצוב גרפי.

תחום העיצוב הגרפי נלמד במכללות ואוניברסיטאות בחיפה. כמובן שיש לכם את האפשרות ללמידה אינטרנטית דרך מערכת למידה מרחוק לסטודנטים. כבר לא צריך היום לנסוע שעות לבית הספר רק כדי ללמוד מקצועות שגם ככה עובדים בהם לאחר הלימודים דרך המחשב, הטכנולוגיה יכולה לחסוך לכם זמן דרך תוכנות חיבור מרחוק, אם הבנקים עברו לעבוד אונליין אין סיבה שמקצוע דרך המחשב לא ילמד גם בשיטה זו.

איך לומדים מהבית את המקצועות המבוקשים ביותר בעולם מולטימדיה?

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד את דרך בית הספר למקצועות העיצוב אונליין, בית הספר מספק מערכת למידה שמאפשרת לסטודנט לעבוד ישירות אונליין עם המורה אחד על אחד. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו איך לעצב בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. לכל אורך השיעור תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה להכנת גרפיקה פרסומית.

עבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי יכולים לעבוד מהבית ולתת שירותי גרפיקה ופרסום. כיום הטכנולוגיה מאפשרת אין ספור אפשרויות לעבודה דרך האינטרנט כי במקצוע עיצוב גרפי וההיי-טק כל העבודה מתבצעת דרך המחשב. אם אתם אוהבים את תחום העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו בתחום זה אינספור אפשרויות קידום. מעצבים גרפיים לומדים דרך האינטרנט לעבוד בתחום ההיי-טק ולתת שירותי ריטיינר עיצוב גרפי גם למשרדי הפרסום. בעמוד זה תוכלו לקבל פרטים איך אפשר ללמוד בצורה מקוונת פרטית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות. הכנו במיוחד בשבילכם אינספור שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית כדי לאפשר לכם להבין איך אפשר להשתלב בתעשייה המבוקשת ביותר בעולם.

לסיכום ההשתלבות בתעשייה והשכר.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי מבוקשים בתעשייה בגלל שגם עולם הדפוס וגם עולם האינטרנט לוקח מעצבים באופן קבוע לתעשייה. נוכל לראות מעצבים גרפיים בהוצאות לאור ודפוס ובמקביל מעצבים גרפיים שעובדים עם מתכנתים ומעצבים אפליקציות ואתרי אינטרנט. ככל שעולם האינטרנט ימשיך להתפתח בוגרי מסלול לימודים זה ימשיכו להיות מבוקשים. שכר למתחילים בתחום יכול להיון כ18000 ש”ח נטו ובמידה ותעבדו בתחום זה מהבית תוכלו להרוויח אפילו יותר על ידי מתן שירותי פרסום באופן שוטף לעסקים. התעשייה לא יכולה לנוע בתחום השיווק ללא עבודת הגרפיקאים ומעצבים.