עיצוב גרפי אונליין בעברית

ללמוד את התחום שיש בו ביקוש למקצוע הולך וגדל עם צמיחתם של ארגונים חדשים בשוק. גם תחום בנייה ועיצוב אתרים הוא תחום חזק היום במיוחד בקרב שיווק וההרחבה הדיגיטלית הקיימת. הדיגיטל ופרסום אונליין כבש את עולם התעסוקה – אל תישארו מאחור!

מה חשוב בתקופה העכשווית כדי להצליח בתחום? רוצים להתקבל ללמוד עיצוב גרפי? רוצים להיות מעצבים גרפיים מבוקשים  וגרפיקאים מקצועיים בשוק ב2021? הכנו סרטוני מידע בשבילכם אוסף שיעורי הסבר מה תלמדו היום בתחום העיצוב הגרפי. השיעורים בגרפיקה אונליין מדברים בשפה העברית שמתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד כמעצב גרפיקה בעבודה מאוד מבוקשת בישראל ובעולם כולו לקראת 2021. נסביר לכם על הביקוש, באיזה תוכנות חובה בעיצוב גרפי אתם הולכים לעבוד ומהי מיתוג מול קונספטואליות בשפה עיצובית שצריכים ללמוד כדי להתחיל לעבוד במהירות בארגוני הייטק.

עיצוב גרפי אונליין בעברית – ההתמחות בתקשורת חזותית המעצב הגרפי מתמחה בפן האמנותי ומעצב אתרי אינטרנט מקצועיים ומושקעים

ההתמחות בתקשורת חזותית המעצב הגרפי מתמחה בפן האמנותי ומעצב אתרי אינטרנט מקצועיים ומושקעים. ללמוד בצורה מקצועית לתיק דוגמאות! הדבר היחידי שרוצים לראות לאחר הלימודים תנאי קבלה ללימודי מקצועות העיצוב גרפיקה בשיווק אונליין הם קודם כל השפה האנגלית בצורה בסיסית מאוד. הסיבה להבנה  וידע בשפה האנגלית כי התוכנות הגרפיות של חברת אדובי הם עובדות באנגלית. התנאים החשובים כדי להתקבל לעבוד בתחום העיצוב זה לדעת לעבוד על מחשבים ווינדוס או מקינטוש בצורה מאוד בסיסית. במהלך ההסבה תעבדו בתוכנות  גרפיקה של חברת אדובי שדורשות ידע גם בהפעלה בסיסית במחשבים.

עיצוב גרפי אונליין בעברית – היום, כל עסק חייב אתר האינטרנט כי זה מעין דגל המסמל את אופי תוכן האתר ויש בו יתרונות רבים לפרסומו

היום, כל עסק חייב אתר האינטרנט כי זה מעין דגל המסמל את אופי תוכן האתר ויש בו יתרונות רבים לפרסומו.  תעודות ותארים זה כבר לא מה שהיה פעם זה לא  חשוב היום! בעיצוב גרפיקה לומדים כיצד לחשוב בצורה רחבה ולעצב גרפיקות לעסקים למיתוג מכירות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו לעבוד בתוכנות אדובי ולייצר מניפולציות בעיצוב לבנייה של שיווק נכון או יצירת תדמית אישית לשיווק מותג לעסקים כמו לוגו ומודעות. לכל אורך ההדרכה תעסקו בתיק הדוגמאות שלכם כי זה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל ולעבוד לאחר סיום ההדרכה בחברות לבניית אתרים או בארגונים של הייטק.

 לימודי תקשורת חזותית ועיצוב דיגיטלי תלמדו כיצד לעבוד בתוכנות עיצוב מקצועיות

לכן, מן הראוי שהאתר כיום יהיה איכותי מהיר ומעוצב כדי שימשוך את עיני הגולשים. לשם כך, דרוש בעל מקצוע מומחה שיביא לתוצאה הרלוונטית. באמצעות אדובי יצרנית התוכנות ובמסגרת לימודי תקשורת חזותית ועיצוב דיגיטלי תלמדו כיצד לעבוד בתוכנות עיצוב מקצועיות. תלמדו על תוכנת פוטושופ ליצירת עיצובים מניפולטיבים ומודעות גרפיות בשימוש תמונות. תלמדו לעצב על תוכנת אילוסטרייטור המרכזית ביותר בלימודי מיתוג/ עיצוב אתרים להכנת מיתוג לארגונים או חברות לבניית תדמית לתקשורת חזותית נכונה. תלמדו כיצד לעמד בתוכנת אינדיזיין שימושית בעיצוב הוצאות ספרים או חוברות. לכל אורך ההשכלה תקבלו  עבודות מעשיות כדי לפתח את היצירות והחשיבה במהלך עיצוב של מודעות ופרסומות גרפיים.

שירותי הגרפיקאי  נוגעים גם במגוון תחומים אונליין כגון עיצוב באנרים

שירותי הגרפיקאי  נוגעים גם במגוון תחומים אונליין כגון עיצוב באנרים, שלטי חוצות, מודעות שיווק, כריכות לספרים, חוברות הסבר וכיוצא בזאת ללמוד לעבוד בענף המבוקש בישראל בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות לתקשורת או בתי ספר לעיצוב גרפי במרכז ובצפון. אפשר גם ללמוד גם את הענף מהבית אונליין באינטרנט  עם מורים שמחוברים ישירות למחשב.

בית הספר מספק  תוכנות חיבור המורה יכול לעבוד אחד על אחד לצפות במסך של הסטודנט

בית הספר מספק  תוכנות חיבור המורה יכול לעבוד אחד על אחד לצפות במסך של הסטודנט ולהדריך אותו תוך כדי איך לעבוד בתוכנות אדובי. המדריך האישי יכול להזיז את העכבר ולשוחח עם הסטודנט דרך מערכת   מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת זום עובדת. הקורסים במתכונת של שיעורים גרפיקה פרטיים מאפשרים לסטודנט ללמוד בצורה יעילה את כל התוכנות ואת השפה העיצובית. במהלך ההדרכה כל תשומת הלב מופנית לסטודנט ומאפשרת התרכזות מלאה בנושא עיצוב ומיתוג לתיק עבודות. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם רכזי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום מהבית דרך המחשב.

כיום מדובר בשפע עצום של שירותים שהגרפיקאי נותן ועל כן הדרישה לידיים מקצועיות טובות הולכת וגוברת​

כיום מדובר בשפע עצום של שירותים שהגרפיקאי נותן ועל כן הדרישה לידיים מקצועיות טובות הולכת וגוברת. אפשרויות גדולות לעבודה מהבית דרך המחשב, מקצוע מבוקש. מה שחשוב בתקופה הזאת זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם. זה לא משנה איזה תעודה יוקרתית יש לכם איפה למדתם את הסבת המקצוע לעיצוב גרפי או אם למדתם את התחום הזה בכלל  לבד. מה שחברות הייטק רוצות לראות לראות זה תכלס מה אתם יודעים לעשות באמצעות אלמנטים ויזואליים עם שימוש בחוקי העיצוב הגרפי. תלמדו את כל הסודות המקצועיים בעיצוב הגרפי דרך המורים  שיכינו  אתכם גם למשרות דרושים בפייסבוק.

בתקופה העכשווית והמאתגרת   מאפשרת  לכל אחד ואחד ללמוד ולהיות כל מה שרק רוצה בקלות ובמהירות.  בעיצוב אפשר להתחיל ללא ניסיון – בחברות הייטק השכר  מאוד גבוה וסטודנטים מתחילים כיום ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 15 אלף שח.  העבודה עם מתכנתים יצירת אפליקציות או עיצוב אונליין למוצרים שחברות הייטק מקדמות. תצטרכו לאגוד בתיק הדוגמאות שלכם את החשיבה ואת היצירתיות בעבודות שעשיתם כדי להראות חשיבה וכיצד אתם משלבים צורות עם צבעים תוך שימוש בחוקי העיצוב הגרפי עם תמונות ותורת הצבע המקובלת בענף. ככל שתיק דוגמאות יהיה מקצועי תוכלו להתחיל בעבודה במהירות כבר בתקופת ההסבה המקצועית או לפתוח לכם עסק  פרטי מהבית.